Informacja o plikach Cookie

Informacja

Osie, dnia 17.12.2021r.

 

INFORMACJA

 

Informuje, że dnia  24 grudnia 2021 rok (piątek) oraz 7 stycznia 2022 rok (piątek), biuro Gminnego Zakładu Komunalnego będzie nieczynne. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się na telefon alarmowy.

 

Kierownik

Gminnego Zakładu Komunalnego

Awaria na sieci wodociągowej

Informujemy Odbiorców, że w dniu 15.10.2021r w godzinach od 9:30 do 13:00, w związku z awarią sieci wodociągowej spowodowaną pracami prowadzonymi przez podmiot zewnętrzny, mogą być przerwy w dostawie wody w części miejscowości Osie.  Za utrudnienia przepraszamy.

Szczepienie - COVID

Szanowni Państwo,

Informujemy, ze dnia 13 sierpnia 2021 r. (PIĄTEK) w godzinach 15.00-18.00 na placu przy przystanku autobusowym w Tleniu, będzie możliwość ZASZCZEPIENIA SIĘ PRZECIW Covid-19 preparatem jednodawkowym firmy Johnson & Johnson.

Na szczepienie nie trzeba się rejestrować – wystarczy przyjść i okazać dowód osobisty.

Czytaj więcej: Szczepienie - COVID

Ogłoszenie o szczepieniu

Szanowni Państwo,
informujemy, że dnia 05 sierpnia 2021 r. (CZWARTEK) w godzinach 13.00-16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Osiu, będzie możliwość ZASZCZEPIENIA SIĘ PRZECIW Covid-19 preparatem jednodawkowym firmy Johnson& Johnson.

Na szczepienie nie trzeba się rejestrować – wystarczy przyjść i okazać dowód osobisty. Szczepionkę firmy Johnson mogą przyjmować osoby powyżej 18 roku życia. Ze szczepień mogą też skorzystać pracujący obcokrajowcy  posiadający numer PESEL lub skierowanie od lekarza POZ.

 Szczepienie COVID-19.

 

Informacje o pracy GZK

 

INFORMACJA

 

Informuję, że od dnia 24.05.2021r. do odwołania wszelkie sprawy w Gminnym Zakładzie Komunalnym w Osiu będą załatwiane poprzez obsługę interesantów w biurze podawczym na korytarzu budynku.

Proszę w miarę możliwości o załatwianie spraw drogą mailową lub telefonicznie, zachęcam  do wcześniejszego telefonicznego umawiania się na spotkanie.

Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w biurze podawczym nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów.

Powyższe nie dotyczy: 1) dziecka do ukończenia 13 roku życia;   2) osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osoby, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie; 3) osoby o ograniczonej możliwości prowadzenia własnych spraw w urzędzie; 4) osoby wymagającej pomocy tłumacza; 5) innej osoby, w przypadkach wynikających z odrębnych przepisów.

Oczekujących interesantów proszę o zachowanie „dystansu społecznego”.

Podczas przebywania w budynku obowiązuje zasada zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki.

Odkrycie ust i nosa jest możliwe w przypadku konieczności identyfikacji lub weryfikacji tożsamości danej osoby, a także w związku ze świadczeniem danej osobie usług, jeżeli jest to niezbędne do ich świadczenia oraz umożliwienia komunikowania się z osobą doświadczającą trwale lub okresowo trudności w komunikowaniu się. 

Proszę o dezynfekcję dłoni niezwłocznie po wejściu do budynku.

 

Get more template crosstec.de